VIESNĪCU IZVĒLE-Ēģipte
Datumi
04 nov - 11 nov
8 dienas / 7 naktis
Cena
759 €
1 personai
Transports
Izlidošana no Rīgas lidostas
Iekļauts
-Lidojums
- bagāža
- transfērs lidosta-viesnīca-lidosta
- viesnīca ar ēdināšanu
Uzturs
AI-All inclusive
Numurs
standard
1518 €
2 personām
rezervēt
viesnīcas apraksts
Kā nopirkt
Ekskursijas rezervēšana

04/11/2022 - 11/11/2022 Ēģipte

 

ALBATROS AQUA PARK RESORT 4*

Viesnīca atrodas 7 km attālumā no Hurgadas lidostas, 15 km attālumā no Hurgadas pilsētas centra un 500 m no jūras. Līdz viesnīcas privātai smilšu pludmalei regulāri kursē transfērs. Saviem viesiem viesnīca piedāvā "viss iekļauts" ēdināšanu, āra baseinus bērniem un pieaugušajiem, akvaparku bērniem un pieaugšajiem, dažādas sporta aktivitātes dienas laikā un vakara animāciju. Viesnīca ir piemērota ģimenes brīvdienām ar bērniem. 

STANDARD ROOM GARDEN VIEW

All Inclusive

No 759 EUR/pers.

 

ALBATROS JUNGLE AQUA PARK 4*

Ģimenes viesnīca atrodas 10 km attālumā no Hurgadas lidostas un 15 km attālumā no Hurgadas pilsētas centra, 900 m attalumā no jūras. Līdz viesnīcas privātai smilšu-oļu pludmalei regulāri kursē transfērs. Viesnīcai ir liela, kopta un apzaļumota teritorija. Viesnīca piedāvā "viss iekļauts" ēdināšanu, ir vairāki restorāni un bāri. Viesnīcas teritorijā ir baseini un akvaparts ar ūdens slidkalniņiem pieaugušajiem un visu vecuma bērniem. Viesnīcā ir mini klubs, SPA, trenažieru zāle, pirtis, izklaides un sporta pasākumi un animācija. Viesnīca ir piemērota ģimenēm ar bērniem.

BUNGALOW ROOM POOL VIEW

All Inclusive

No  808.50 EUR/pers.

 

ALBATROS PALACE RESORT 5*

Viesnīca atrodas 10 km attalumā no Hurgadas lidostas un 15 km attālumā no Hurgadas pilsētas centra, pie jūŗas. Viesnīcai ir privatā smilšu pludmale ar smilšu-oļu ieeju jūrā. Viesnīca strādā pēc "viss iekļauts" koncepcijas un piedāvā saviem visiem daudzveidīgu ēdināšanu vairākos restorānos viesnīcas teritorijā, ir arī a la carte restorāns. Teritorijā ir vairāki baseini ar slaidiem gan pieaugušajiem, gan bērniem. Viesnīca piedāvā dzudzveidīgas aktīvās atpūtas iespējas un animāciju. Viesnīca ir piemērota ģimenēm ar bērniem. 

Standard Room Garden View

All Inclusive

No 987 EUR/pers.

 

ALBATROS DANA BEACH RESORT 5*

Lieliska ģimenes viesnīca atrodas 15 km attālumā no Hurgadas lidostas, 20 km attalumā no Hurgadas pilsētas centra, pie jūŗas. Viesnīca ir daļēji renovēta 2020.gadā. Viesnīcai ir sava privātā smilšu pludmale ar smilšainu ieeju jūrā, līdz pludmalei kursē arī laiva. Viesnīcai ir liela, zaļa un kopta teritorija. Viesnīca piedāvā saviem viesiem "viss iekļauts"ēdināšanu, āra baseinus pieaugušajiem un bērniem, ūdensslaidu bērniem, daudzveigīdas aktīvās atpūtas iespējas dienas laikā un animāciju. Viesnīca ir piemērota dažādu kategoriju tūristiem un ģimenēm ar bērniem. 

Superior Room Pool View

All Inclusive

No 1095 EUR/pers

Lai iegādātos ceļojumu, jāaizpilda atsauksmju veidlapa vai vienkārši piezvaniet mums.

Ir vairāki apmaksas veidi, mūsu menedžeris sazināsies ar jums un konsultēs par visu ceļojuma iegādes procesu.

Rezervējiet savu personalizēto ceļojumu
Lai saņemtu individuālo piedāvājumu, uzrakstiet mums

Lai sāktu ekskursijas rezervācijas procesu - vienkārši noklikšķiniet uz pogas "Rezervēt", aizpildiet atsauksmju veidlapu un mūsu menedžeris jums atzvanīs :)

Rezervējiet savu personalizēto ceļojumu
Lai saņemtu individuālo piedāvājumu, uzrakstiet mums
Ieteicamās ekskursijas
no 1066 €
Tūre uz Antāliju
Rixos Sungate 5*
03.11.2022 - 10.11.2022
2 personām
Skatīt vairāk
no 1213 €
Tūre uz Kemeru
AKKA ANTEDON HOTEL 5 *
26.09.2022 - 03.10.2022
2 personām
Skatīt vairāk
no 1116 €
8 dienu Kipras tūre, lidojums no Rīgas
RADISSON BEACH RESORT LARNACA 5*
22.09.2022 - 29.09.2022
2 personām
Skatīt vairāk