Atver sirdi jaunajiem galamērķiem

Pateicoties sadarbībai ar lielākajiem tūrisma operatoriem Latvijā, mums ir plašs piedāvājumu klāsts… ->

Daudzas valstis pieprasa, lai tūrista pase ir derīga vismaz 6 mēnešus skaitot no ceļojuma beigu dienas (var pieprasīt arī… ->

Rezervēšanas noteikumi

Sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected], vai  pa telefonu +37129573131.  Mēs nosūtīsim Jums rēķinu, avansa vai pilnas cenas apmaksai un pēc apstiprinājuma saņemšanas par rēķina apmaksu, izdarīsim rezervāciju. Jums  nepieciešams norādīt visu ceļotāju vārdus, uzvārdus un personas kodus, ka arī norādīt, kādas valsts pilsonis ir ceļotājs un viņa pases derīguma termiņu.

Uzdot jautājumu

Speciālie piedāvājumi

Jaunākie piedāvājumi

Karstie ceļojumi

borneo
Grieķija 2020
Labākās viesnīcas Greķijā

Grieķija 2020

carusel-7-e1579006838322
Ceļojumu izpārdošana
Lorem ipsum sim dolod amet

Ceļojumu izpārdošana

Jums ir jautājumi?
Esam gatavi atbildēt

Если вам нужно получить больше информации по любому из наших туров, или помощь в подборе путешествия, наши менеджеры будут рады вам помочь.

Также можно написать нам в мессенджерах.

Или отправьте электронную заявку на подбор тура, указав желаемые даты поездки и другую информацию:

Populārākie galamērķi

tour-14639-236219684965718707261274400673249098568590n-15636-kb

Viena no populārākajām valstīm, ko izvēlas tūristi no visas pasaules. Šeit katrs atradīs sev piemērotāko – vai tā būtu laiska zvilnēšana kādā no skaistajām pludmalēm, vēstures izpēte , turku viesmīlības un kultūras iepazīšana vai Turcijas nacionālo ēdienu un dzērienu izbaudīšana.

pyramids-cairo

Ēģiptes kūrortos var sauļoties un baudīt peldēšanās priekus visa gada laikā. Tomēr vispiemērotākais laiks Ēģiptes apmeklēšanai ir no oktobra līdz aprīlim, kad laiks nav parliek karsts. No maija līdz septembrim temperatūra kūrortos sasniedz 35°C un vairāk.

griekija

Grieķija jau daudzus gadus ir atpūtas un tūrisma valsts. Tā ir viena no senākajām valstīm uz zemes, antīkās civilizācijas šūpulis. Grieķijā harmoniski savijas Austrumu un Rietumu kultūras. Šeit meklējami mākslas pirmssākumi, šeit radušās Olimpiskās spēles.

bulgarija

Šī ir klasiska tūrisma valsts, kas visā pasaulē ir ļoti populāra. Mūžam vilinošā zeme – tā Itāliju dēvēja senatnē un tā ceļotāji to sauc vēl šobaltdien.
Ik gadu valsti apmeklē miljoni tūristu. Viņus vilina daudzie vēstures un kultūras pieminekļi, maigais subtropu klimats, ainavu dažādība, lieliskās pludmales, dzidrais ūdens, prestižie kūrorti un arī itāliešu virtuve.

Itālija

Šī ir klasiska tūrisma valsts, kas visā pasaulē ir ļoti populāra. Mūžam vilinošā zeme – tā Itāliju dēvēja senatnē un tā ceļotāji to sauc vēl šobaltdien.
Ik gadu valsti apmeklē miljoni tūristu. Viņus vilina daudzie vēstures un kultūras pieminekļi, maigais subtropu klimats un ainavu dažādība.

spaim

Populārā brīvdienu zeme Spānija daudziem eiropiešiem ir jau diezgan labi pazīstams ceļojumu mērķis. Tomēr šajā saulainajā siestu valstī ir daudz īpatnēju kultūras vēsmu, kuras katram jūsu ceļojumam piešķirs papildus nokrāsu. Spānijā ir vairāk festivālu nekā gadā ir dienas.

tbsiliatnight-667945288

Vai vēlies izbaudīt mežonīgu,bezgala skaistu un daudzveidīgu dabu,pieēsties pasaulē gardākos šašlikus,sākt dienu ar vīnu kafijas vietā, iepazīties ar patiesi viesiligiem un draudzigiem cilvekiem un smaidit visa ceļojuma garumā? Ja tā ,tad šī zeme Tevi gaida. Jā, tieši tā, viņi gaida ,jo uzskata ,ka tūristi ir dieva dāvana , tādēļ par tiem rūpējas īpaši sirsnīgi un laipni.

sanbelorussii

Baltkrievija ir viena no retajām valstīm Eiropā, kas ir saglabājusi neskartu dabu- bagātīgus mežus, purvus, ezerus un upes… Tā ir valsts, kurā lauku rajonos ir iespēja iepazīt senās tradīcijas, redzēt krāsainas sādžas mājas un nogaršot nacionālo ēdienu- kartupeli.

SIA „VIKTORIJA TR”

reģ. Nr. 41503080634

Pierakstieties labākajiem piedāvājumiem!

Pierakstieties mūsu jaunumiem un uzziniet pirmie par  iepriekšpārošanas akcijām, pēdējā brīža piedavājumiem un  jaunumiem.

SIA Viktorija Travel 2021 ©Visas tiesības aizsargātas