Ziemassvētki Tallinā

Ziemassvētku pasaka Tallinā! 2 neaizmirstamas dienas skaistākajā Baltijas pilsētā! Izbraukšana 24.12.2017. plkst. 08:00 no t/c Origo.
€49,00
1. DIENA. 
08:00 izbraukšana no Rīgas.
Turpmāk ceļojuma programmā – Igaunijas galvaspilsētas – burvīgas pilsētas – Tallinas apmeklējums.
Apskates ekskursija Tallinā (pēc vēlēšanas, par papildsamaksu). 
Tallina - vecākā Ziemeļeiropas pilsēta, kurai ir viens no autentiskajiem viduslaiku pilsētu centriem Eiropā, kā arī bagāts vēstures un kultūras mantojums. Netālu no šaurajām ieliņām ar senatnīgo noskaņu slejas mūsdienu banku un viesnīcu augstceltnes, bet ostā nekad nerimst rosība. Cietoksnis, mūris, bruģakmens ielas un pat skursteņslauķi Vecrīgas ielās – tas viss liek domāt par to, ka laiks Tallinā ir apstājies, un pilsēta negrib atvadīties no tik pierastām dekorācijām. Tallinā ir vistīrākais gaiss Eiropā. Izmanto to, lai pastaigātu pa pilsētu vai atpūšoties parkā, barojot vāveres. 
Ekskursijas laikā mēs pastaigāsimies pa līkumainām ieliņām ar augstām viduslaiku mājām – ar vējrādi un ķieģeļu jumtiem. Doma Baznīca, Parlaments, Garā Hermaņa tornis, Svētās Trīsvienības pareizticīgo katedrāle, Dominikāņu klosteris, Rātslaukums - vienīgais līdz mūsdienām Ziemeļvalstīs saglabājies gotiskā stila rātsnams ar pilsētas simbola – Vecā Tomasa – figūru vējrādī., Lielie Jūras vārti, Namu komplekss – „Resnā Margarita”, „Trīs māsas” Kadriorgu laukums un pils, skatu laukumi, no kuriem redzama Lejaspilsēta un Somu līcis. 
Brīvajā laikā pastaigājaties pa slavenajām ar sniegu sasnigušām viduslaiku ieliņām, omulīgajās kafejnīcās pagaršojiet aļņa vai lūša gaļu, Ziemassvētku tirdziņos Jums piedāvās dažādas rotaļlietas, rotaslietas, interesanti pakaļdarinājumi, ceptas mandeles, piparkūkas un karstvīns...
Nakts viesnīcā Tallinā.
 
2. DIENA. 
Brokastis. 
Ekskursija „Romantiskā Tallinas apkārtne” (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu). 
Redzēsiet skaisto baroka parku, pilsētas iedzīvotāju iecienīto Piritas pludmali un romantiskās Svētās Birgitas klostera drupas, varēsiet baudīt pār līci redzamo, neatkārtojamo pilsētas centra panorāmu.
Keilas ūdenskritums – viens no lielākajiem ūdenskritumiem Igaunijā, tā augstums ir ap 6,1 m, platums – līdz 70 m. Apskatīt ūdenskritumu brauc cilvēki no visām pasaules malām. Ap to plešas ainavisks parks, blakus atrodas neogotiskā Keilas muiža. Ja Jūs būsiet īpaši vērīgi, tad, pastaigājoties pa parku Jūs varēsiet pamanīt putnus un dzīvniekus. Pie ūdenskrituma plešas arī kanjons, kuru izmēri ir: garums – 500 m un dziļums – 15 m. Pēc tradīcijas pie ūdenskrituma brauc jaunlaulātie pāri un uz tiltiņa kar slēdzenes, kas ir uzticības un izturīgas laulības simbols. 
Netālu, jūras krastā, apskatāmas gleznainās Tūrisalas klintis.
Vakarā atgriešanās Rīgā.
 

EKSKURSIJU CENAS:

  • Ekskursija Tallinā - 15 EUR;
  • Ekskursija „Romantiskā Tallinas apkārtne” - 15 EUR.
 

PAPILDUS IZDEVUMI:

  • Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā - 20 EUR;
  • Piemaksa par papildvietu autobusā - 20 EUR;
  • Pusdienas ap - 15 EUR.
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa: EUR
Kredīta termiņš: mēn.
Pirmā iemaksa: %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR*
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR*
Kredīta summa - 0.00 EUR*
Aizņēmuma likme - 0.00
Kopējā apmaksas summa - 0.00 EUR*
Gada procentu likme (GPL) - 0.00
* veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!