therapy

Sort by
Display per page

Sanatorija "Sosny".

Norādījumi ārstēšanai: Skeleta-muskuļu sistēma - terapeitiskās un rehabilitācijas programmas; Endokrīnās un nervu sistēmas traucējumi; Gremošanas sistēma; Elpošanas sistēma un asinsrites sistēmas slimības; Piedāvā risinājumu ginekoloģiskām problēmām un sieviešu neauglību; Vīriešu dzimumorgāni un uroloģija.
Call for pricing

"Egles" sanatorija Birštonas.

Dzīvojamais komplekss un ārstniecības centrs Medical SPA “Eglės Sanatorija” Comfort Birštonas atrodas priežu ieskautā vietā, Nemunas upes krastā. Šīs sanatorijas specializācija ir dažādu slimību, tostarp neiroloģisko, kardioloģisko, pulmonoloģisko, traumatoloģiski ortopēdisko, endokrīno, ginekoloģisko, dermatoloģisko, nieru, kā arī balsta un kustību aparāta un gremošanas sistēmas, ārstēšana. Viesi var apmeklēt ārstniecības centru, kurā tiek piedāvātas kinezioterapijas, fizioterapijas, audiovizuālās terapijas procedūras un dažādas masāžas. Naktsmītnē ir peldbaseins un saunas komplekss. Viesiem ir pieejamas arī burbuļvannas, zemūdens masāžas un dūņu aplikācijas.
Call for pricing

Vytautas Mineral SPA.

Grandiozā jaunizveidotā viesnīca "Vytautas Mineral SPA" atrodas Lietuvas kūrortpilsētā Birštonā, 100 metru attālumā no ainaviskās Nemunas upes krastiem. Viesnīca ir mūsdienīga un inovatīva, atbilst ★★★★ plus standartam, aizņemot vairāk nekā 12 tūkst. kvadrātmetru platību. 2016. gadā atvērtais komplekss piedāvā augstas klases apkalpošanu, izmitināšanu, ēdināšanu, SPA procedūras, ūdens un pirts kompleksu un daudzveidīgas iespējas brīvajam laikam. Baseinu un pirts zonā Jūsu rīcībā būs 4 dažādas pirtis – Himalaju sāls pirts, minerālu pirts "Vytautas", kā arī zālīšu un tvaika pirtis. Pēc pirtīm varēsiet atveldzēties dabīgā minerālūdens baseinā ar zemūdens masāžas strūklām un krītoša ūdens kaskādi, ļauties atjaunojošai peldei 20 m garā peldbaseinā un izbaudīt ķermeņa masāžu džakuzi. Mazos viesus iepriecinās bērnu baseins ar ūdens strūklām.
Call for pricing

Royal SPA Residence.

Jūs gaida modernā ★★★★ viesnīcā "Royal Spa Residence". Tā atrodas brīnišķīgā vietā — Nemunas upes krastā, Nemunas loku reģionālā parka pašā centrā. Viesnīca piedāvā ne tikai izmitināšanas pakalpojumus, bet arī plašu dažādu ārstniecisku un veselību atjaunojošu procedūru klāstu. Viesnīcas izvietojums ir pielāgots arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, lai viegli un ērti varētu sasniegt visas vēlamās vietas. Patīkami un relaksējoši mirkļi Jūs sagaida "Royal Spa Residence" pirts un baseina kompleksā ar ūdens kaskādēm un džakuzi, kā arī somu, tvaika un turku pirti. Karsēšanās pirtī labvēlīgi iedarbojas uz veģetatīvo nervu sistēmu, kā arī organisma imūnsistēmu. Pēc pirts uzlabosies Jūsu fiziskā pašsajūta, miegs, apetīte un izzudīs emocionālā spriedze.
Call for pricing

SPA VILNIUS, Друскининкай

SPA VILNIUS – это лечебно-оздоровительный SPA центр, расположен в Друскининкай - старейшем курорте Литвы, предлагающий различные SPA услуги и оздоровительные процедуры с минеральной водой и лечебной грязью, отдых, профилактическое лечение, услуги по диагностике, питанию, организации конференций. Рядом с центром находятся оздоровительный парк, речка Ратничеле и пешеходная аллея. SPA центр с процедурами с использованием минеральной воды, лечебной грязью, предлагающий лечебные и оздоровительные процедур, 18-метровый бассейн с минеральной водой и банный комплекс, массажи, авторские SPA VILNIUS процедуры, уникальную янтарную арома музыкальную терапию, „Расул“ баню, хамам, аюрведические процедуры, таиландский массаж. Процедуры по уходу за телoм и лицом выполняются с профессиональной SPA косметикой: ESPA, Gernetic, Forlle‘D, Meder Beauty Science. Эффективно лечим заболевания дыхательной, нервной, сердечно-сосудистой систем, опорно-двигательного аппарата, желудочно–кишечного тракта, гинекологические заболевания, а также стресс, нарушение сна или повышенность хронической усталости.
€72.00

Санаторий Belorus Друскининкай

Санаторий «Belorus» расположен в центре курорта Друскининкай. Санаторий имеет 2 собственных источника минеральной воды «Viltis» и «Sveikata», которая используется для питьевого лечебного курса и для проведения некоторых водных процедур. Для грязелечебных процедур используется местная торфяная грязь, а также специально из Беларуси в санаторий доставляется уникальная сапропелевая грязь.
€100.00